Kullanım Şartları

1. Gizlilik

Gizlilik Politikası bir başka sayfada mevcuttur. Sitemizi kullandığınız takdirde, verilerinizin işlenmesinin Gizlilik Politikası'na uygun olarak gerçekleştiğini kabul edersiniz.

2. Telif Hakları

Bu internet sitesindeki yer alan metinler ve kullanılan yazılım dahil, tüm içeriğin sahibi bu internet sitesi olup, tüm hakları saklıdır. Yazılı izin olmaksızın site içeriğinin çoğaltılması veya kopyalanması kesinlikle yasaktır.

3. Genel Hükümler

Bu site tarafından sunulan gizlilik politikası ve kullanım koşulları herhangi bir hukuki garanti sunmamakta olup, herhangi bir hukuki koruma sağlamamaktadır. Bu site tarafından sunulan gizlilik politikası ve kullanım koşulları sebebiyle, uğradığınız veya uğrayabileceğiniz zararlardan dolayı bu sitenin doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Kullanıcıların tamamı, bu siteyi yalnızca hukuka uygun amaçlarla kullanacaklarını ve üçüncü kişilerin haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacaklarını taahhüt eder. Kullanıcıların bu site dâhilinde yaptıkları işlem ve eylemlerindeki hukuki ve cezai sorumlulukları kendilerine aittir. İşbu iş ve eylemler sebebiyle, üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı bu sitenin doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu sitedeki mevcut bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız. Ancak, gösterdiğimiz tüm bu çabaya rağmen, bu bilgiler, fiili değişikliklerin gerisinde kalabileceği gibi, birtakım farklılıklar olabilir. Bu sebeple, site içerisinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği ile ilgili tarafımızca, açık veya zımni, herhangi bir garanti verilmemekte, hiçbir taahhütte bulunulmamaktadır. Bu sitede üçüncü taraflarca işletilen ve içerikleri tarafımızca bilinmeyen diğer web sitelerine, uygulamalara ve platformlara linkler(hyperlink) bulunabilir. Bu site, yalnızca bu sitelere ulaşımı sağlamakta olup, içerikleri ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Bu siteyi virüslerden temizlenmiş olarak tutmak konusunda elimizden geleni yapsak da, virüslerin tamamen bulunmadığını garanti edemeyiz. Bu nedenle veri indirirken, virüslere karşı gerekli önlemi almak, kullanıcıların kendi sorumluluğundadır. Virüs gibi kötü amaçlı programlar, kodlar veya materyallerin sebep olabileceği zararlardan dolayı bu site hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sitede sunulan hizmetlerde, kusur veya hata olmayacağına ya da kesintisiz hizmet verileceğine dair garanti verilmemektedir. Bu sitenin hizmetlerine veya herhangi bir bölümüne olan erişiminizi daha önceden bildirmeksizin herhangi bir zamanda sonlandırabiliriz.

4. Sözleşme Güncellemeleri

Bu sayfadaki kullanım koşullarını herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın revize edebiliriz. Bu internet sitesini kullanarak, bu kullanım koşullarınınen güncel sürümüne bağlı kalmayı kabul edersiniz. Kullanım Koşulları'nın başında yer alan güncellenme tarihine bakarak, en son ne zaman değişiklik yapıldığını görebilirsiniz.

5. Sorumluluğun Sınırlandırılması

Bu internet sitesinin kullanımından doğan zararlara ilişkin sorumluluğumuz, kast ve ağır ihmal ile sınırlıdır. Sözleşmenin ihlalinden doğan zararlarda, talep edilebilecek toplam tazminat, öngörülebilir hasarlar ile sınırlıdır. Yukarıda bahsedilen sorumluluk sınırlamaları aynı zamanda insan hayatına, bedeni yaralanmaya veya bir kişinin sağlığına gelebilecek zararlar durumunda geçerli değildir. Hukuken mücbir sebep sayılan tüm durumlarda, gecikme, ifa etmeme veya temerrütten dolayı, herhangi bir tazminat yükümlülüğümüz doğmayacaktır. İşbu Sözleşme'nin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde, Türkiye Cumhuriyeti yasaları uygulanır; Fethiye (Muğla) Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Tümü Konser Konser Sinema Opera & Bale Tiyatro Tiyatro Takvim