Gizlilik Bildirimi

SanatCepte, site ziyaretçilerinin kişisel bilgilerinin gizliliğine saygı gösterir. Sitede gezinirken iletişime geçmek, danışmak veya teklif almak amacıyla bilerek ve isteyerek verdiğiniz kişisel bilgiler dışında bilgilerinizi toplamaz ve saklamaz. Sizden alınan kişisel bilgiler de sizinle irtibata geçmek ve teklif iletmek amacıyla kullanılacaktır. SanatCepte hiçbir şekilde bu bilgileri üçüncü şahıs ve firmalar ile paylaşmayacağını kabul ve taahhüt eder.


SanatCepte, şu anda ziyaret ettiğiniz web sitesi veya mobil uygulaması ile ayrıca istatistiksel olarak site ziyaretlerini, toplam ziyaret sayısını, sitenin her bir sayfasını ziyaret edenlerin sayısını, ziyaretçilerin Internet servis sağlayıcılarının alan adlarını takip eder. Bu süreçte hiçbir kişisel bilgi kullanılmamaktadır.


SanatCepte, site kullanımı veya bilet alımı gerçekleştirirken bıraktığınız kişisel bilgilerinizi hukuki zorunluluklar dışında bilet satın alımı gerçekleştirdiğiniz kurumlar hariç 3. şahıslarla paylaşmamakta ve kişisel bilgi gizliliğini korumayı kendine görev edinmektedir.

Tümü Konser Konser Sinema Opera & Bale Tiyatro Tiyatro Takvim