Zamansız Sözler Kadim Metinler

Zamansız Sözler Kadim Metinler

Ankara - CSO ADA ANKARA Tarihi Salon 04 Mayıs 2024 Cumartesi
  • Konser

Zamansız Sözler Kadim Metinler

Rachmaninoff, Mendelssohn, Kreek 

Devlet Çoksesli Korosu

Şef  Georg Grün

4 Mayıs Cumartesi akşamki konserimizi duayen şef ve eğitmen Georg Grün ile yapacağız. İlk kez, 2023'te 7’ncisini gerçekleştirdiğimiz Walter Strauss Koro Şefliği Masterclass'ta bir araya geldiğimiz Grün, bu defa a capella konserimizin konuk şefi olacak. Konserin repertuvarı; Rachmaninoff, Mendelssohn ve Kreek'in kutsal metinler üzerine yaptığı eserlerden oluşuyor.1.KATEGORİ : A-F
2.KATEGORİ:  G-P
3.KATEGORİ : R-Z

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
CSO ADA ANKARA Tarihi Salon

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz !

• Konser salonları , CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra,zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan  dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

•CSO Ada Ankara konser/etkinlik saat, tarih, salon ve programlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Bilgi : CSO ADA ANKARA’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.