Türkiye Gençlik Filarmoni Orkestrası İstanbul Konseri

Türkiye Gençlik Filarmoni Orkestrası İstanbul Konseri

İstanbul - Türk Telekom Opera Salonu 24 Temmuz 2024 Çarşamba
  • Konser

Türkiye Gençlik Filarmoni Orkestrası İstanbul Konseri

Süre: 120 Dakika

Şef: Cem Mansur
Solist: Daniel Ciobanu

H.Berlioz: Romeo ve Jülyet’ten Romeo Yalnız, Hüzün ve Capulet’lerin Balosu
S. Rahmaninov: Paganini’nin Bir Teması Üzerine Rapsodi
Ara
E. Gür: Görünmez Olanın İmgesi
S. Prokofiev: Romeo ve Jülyet (Seçmeler)

Türkiye’nin tüm konservatuarlarından seçilen 80 genç müzisyen, Amsterdam Concertgebouw ve Berlin Konzerthaus gibi önemli merkezleri kapsayan turnesi öncesinde İstanbullu müzikseverlere romantik bir şölen sunuyor. Uluslararası başarılara imza atmış bir solist ve ülkemizin potansiyelini en parlak şekilde temsil eden gençlerin enerjisini yaşamak için unutulmayacak bir akşam…

 

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
Türk Telekom Opera Salonu

AKM ETKİNLİK NOTLARI

Bilet Bilgileri

Etkinlik seansları bir ay önce aynı tarihte satışa açılmaktadır.

ÜYELIK girişi yapılarak satın alınan biletlerin iadesi, etkinlik saatine 48 saat kala BILETLERIM bölümü içinde yer alan İPTAL ET kısmından yapılabilir. İptal/İade işlemleri internetten alınan ve gişeden yazdırılmamış biletler için geçerlidir.

ÜYELIK girişi yapılmadan satın alınan biletlerin iade taleplerinin etkinlik saatine 48 saat kala info@biletinial.com  adresine mail yoluyla iletilmesi gerekmektedir. İptal/İade işlemleri internetten alınan ve gişeden yazdırılmamış biletler için geçerlidir.

Öğrenci bileti, öğrenci kimliği ile geçerlidir. Öğrenci kimliğinin etkinlik günü görevlilere gösterilmesi gerekmektedir.

AKM Yönetimi etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet iadesi yaparak etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

Atatürk Kültür Merkezi tarafından iptali gerçekleştirilen etkinliklerimizde, gişeden alınan biletler için iade başvuru süresi iptal edilen tarihten itibaren 15 gündür. Bu süre içerisinde izleyicilerimizin AKM gişeye iade talebinde bulunmaları gerekmektedir.

Etkinlik Süresince

Konser esnasında kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu vb. kayıt cihazlarıyla kayıt yapılması yasaktır. Kayıt cihazları mekânlara alınmayacaktır.

Tüm etkinlik 7 yaş ve üstü katılımcılar için uygundur. Çocuk Sanat Merkezi atölyeleri için yaş grubu ayrıca belirtilmektedir.

Mekân Kuralları

Etkinlik başlangıç saatinden en az 1 saat önce biletle birlikte etkinliğin kapısında olacak şekilde hazır olunması gerekmektedir.

Mücbir sebeplerle konser mekânlarında değişiklik olabilir. AKM yönetimi, yeni mekânda izleyicilerimize bilet numaralarına en yakın yeri temin edecek bir oturma planı hazırlayacaktır. Satın alınan biletler, mekân değişikliği nedeniyle iade edilmez. Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz.

Mekânlarda belirtilen alanlar dışındaki yerlere yiyecek veya içecekle girmek, tütün, tütün ürünleri ve elektronik sigara kullanmak yasaktır.

Etkinlik başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır.