Ölmeme Günü "İkinci Yeni Şarkılar"

Ölmeme Günü "İkinci Yeni Şarkılar"

Ankara - CSO ADA ANKARA Ziraat Bankası Ana Salon 25 Mayıs 2024 Cumartesi
  • Konser

Ölmeme Günü "İkinci Yeni Şarkılar"

• 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş üzeri bilete tabidir.


Murat Cem Orhan  besteci 
Mert Fırat  solist
Evrim Özkaynak  solist
Özcan Yılmaz  keman
Burak Kayan  viyola
Burak Ayrancı  viyolonsel

Türk edebiyatının en önemli akımlarından İkinci Yeni; Murat Cem Orhan’ın bestesiyle yeniden hayat buluyor. "Ölmeme Günü; İkinci Yeni Şarkılar", Tomris Uyar, Turgut Uyar, Edip Cansever ve Cemal Süreya gibi Türk edebiyatının önemli isimlerinin kesişen hayatlarından ilhamla yaratılmıştır.

Mert Fırat ve Evrim Özkaynak’ın solistliğini üstlendiği eser; şairlerin şiirleri ve Tomris Uyar'ın günlük notlarının, müzikal bir diyalog içinde harmanlanması sonucu ortaya çıkan  dolu bir sahne sunumu olarak öne çıkıyor.

Ölmeme Günü; İkinci Yeni Şarkılar, izleyicilere benzersiz bir edebiyat ve müzik deneyimi yaşatmak üzere 25 Mayıs Cumartesi günü ilk kez CSO Ada Ankara’da Ankaralı müzikseverlerle buluşuyor.1.KATEGORİ : A BLOK
2.KATEGORİ :B BLOK
3.KATEGORİ : E-F-D BLOK
4.KATEGORİ : H-K-C-J-G BLOK

 

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
CSO ADA ANKARA Ziraat Bankası Ana Salon

• 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş üzeri bilete tabidir.

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz !

• Konser salonları , CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra,zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan  dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

• CSO Ada Ankara konser/etkinlik saat, tarih, salon ve programlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Bilgi : CSO ADA ANKARA’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.