Elvis “Senfonik”

Elvis “Senfonik”

Ankara - CSO ADA ANKARA Ziraat Bankası Ana Salon 28 Nisan 2024 Pazar
  • Konser

Elvis “Senfonik” 

• 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş üzeri bilete tabidir.

Efsanevi Elvis Presley tüm dünyada çok saygı duyulan bir yıldız… Milyonlarca insan hala onun zamana direnen müziğinin büyüsünde…

"ELVIS" Senfonik projesinde, çok erken ölen efsanenin en büyük hitlerinin yanısıra neredeyse unutulmaya yüz tutmuş bazı parçaları da yer alıyor. Birçok büyük senfonik cross-over’ların arkasındaki adam ve European Philharmonia Orkestrası'nın sanat yönetmeni ve şefi Walter Proost, bu gösteriyle Kral'ı hak ettiği bir senfonik yorumla onurlandırıyor.

Belçika asıllı Franz Goovaerts, Elvis’in doğum yeri olan Memphis’te 2006 yılında düzenlenen ”Images of the King” Dünya Şampiyonası'nda birincilik ve aynı dönemde ‘Elvis of Europe’da Grand Champion ödüllerini kazandı. Sonraki yıllarda ise Memphis’te düzenlenen Elvis Haftalarının sürekli davetlisi oldu ve onun anısına bestelenen “Walking in Memphis” şarkısının da en önemli yorumcusu oldu.

Konserde, aralarında CC Rider, You are always on my mind, Blue Suede Shoes, Don’t be cruel, Love me tender, The wonder of you, Hurt, Sweet Caroline, In the Ghetto, Suspicious Minds, Yesterday, Falling in Love… gibi popüler Elvis parçalarının yanısıra, şarkıcının fazla bilinmeyen bazı şarkıları de seslendirilecek.

Program

Orchestral Medley

Intro ( Zarathustra) - CC Rider

You are always on my mind

Kentucky train

It Hurts me

Blue Suede Shoes

Love me tender – Falling in Love

It’s now or never

Bridge over troubled water

Don’t be cruel

If I can Dream

Hurt

Sweet Caroline

You’ve lost that loving feeling

Steamroller Blues

My Way

In the Ghetto

The Suspicious Mind

Yesterday

The Wonder of you

Jailhouse Rock


1.KATEGORİ : A BLOK
2.KATEGORİ :B BLOK
3.KATEGORİ : E-F-D BLOK
4.KATEGORİ : H-K-C-J-G BLOK

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
CSO ADA ANKARA Ziraat Bankası Ana Salon

• 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş üzeri bilete tabidir.

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz !

• Konser salonları , CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra,zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan  dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

• CSO Ada Ankara konser/etkinlik saat, tarih, salon ve programlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Bilgi : CSO ADA ANKARA’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.