Çocuklar İçin Öylesine Bir Dinleti - İstanbul DOB

Çocuklar İçin Öylesine Bir Dinleti - İstanbul DOB

İstanbul - Kadıköy Belediyesi Süreyya Opera Sahnesi 11 Aralık 2022 Pazar - 18 Aralık 2022 Pazar
  • Çocuk Müzikali

Çocuklar İçin Öylesine Bir Dinleti - İstanbul DOB

Türkiye’nin birçok şehrinde 200’den fazla temsil yapan “Öylesine Bir Dinleti” adlı müzikli oyunun, çocuklar için düşünülmüş olan versiyonu “Çocuklar İçin Öylesine Bir Dinleti”, İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nde çocuklarla buluşuyor.
“Çocuklar İçin Öylesine Bir Dinleti”, orijinalinden farklı olarak içinde bir de özgün masal barındırıyor.
İlk ve ortaokul öğrencilerine yönelik yazılan oyun , hem çocukları tiyatro, opera, bale ve klasik müzik gibi sanatın farklı dallarıyla tanıştırmayı, hem de eğlendirerek onların hoşça vakit geçirmelerini amaçlıyor.
Oyunun tamamında yer alan opera ve müzikallerden seçilen masallaştırılmış şarkılar ve aryalar, çocuklara tiyatral bir anlatımla sunuluyor.
İyi seyirler dilerim….

Metin: Murat GÖKSU
Sahneye Koyan: Murat GÖKSU
Dekor /Kostüm Düzenleme:Olcay Engin KAYMAZ
Işık: Taner AYDIN
Aktör: Çağdaş BEKTAŞ
Cado: Ali Haydar TAŞ
Cadı: Ayçin SÜRÜCÜER
Üge: Bezmi Hazal EKŞİ
Kanto: Hazal ATA
Piyanist: Simten ŞENPOLAT / Olena ŞENOL
Reji Asistanı: Engin YAVUZ
Kondüvit: Onur ERTAMAN
Suflöz: Candan ÜSTÜN
 

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
Kadıköy Belediyesi Süreyya Opera Sahnesi

• Illere göre etkinliklerin satisa çikma tarih ve saatleri; Istanbul, Izmir, Mersin, Antalya, Samsun: Internet gisemizde, aylik opera ve bale programinin belirlenmesi halinde temsil tarihinden 30 gün önce satisa sunulmaktadir.
• Ankara Internet gisemizde, aylik opera ve bale programinin belirlenmesi halinde temsil tarihinden 15 gün önce saat 10:30'da satisa sunulmaktadir. Ekim, Kasim, Aralik ve Ocak ayina özel olarak tüm etkinlikler gise ve internette 30 gün öncesinde satisa sunulmustur.
• Temsillerimiz ilan edilen tarih ve saatte baslar. Seansa geciken seyircilerimiz ilk perdeyi izleyemezler.
• Devlet Opera ve Bale Genel Müdürlügü gerektiginde temsil düzeninde ve programda degisiklik yapabilir.
• Devlet Opera Bale etkinlikleri için kurum karari dogrultusunda 01.01.2016 tarihi itibari ile "Bilet Açiga Alma" islemi artik gerçeklesmeyecektir.
• ÜYELIK girisi yapilarak satin alinan biletlerin iadesi, etkinlik saatine 48 saat kala BILETLERIM bölümü içinde yer alan IPTAL ET kismindan yapilabilir. Iptal/Iade islemleri internetten alinan ve giseden yazdirilmamis biletler için geçerlidir.
• ÜYELIK girisi yapilmadan satin alinan biletlerin iade taleplerinin etkinlik saatine 48 saat kala info@biletinial.com adresine mail yoluyla iletilmesi gerekmektedir. Iptal/Iade islemleri internetten alinan ve giseden yazdirilmamis biletler için geçerlidir.
• 7 yasindan küçük izleyicilerimizin çocuk temsilleri disindaki temsillere getirilmemesini rica ederiz.
• Bakanligimiz ve bagli kuruluslarinda çalisan personel ve çocuklari ile emekliler ve ögrenciler temsillerimizde giseden kimlik ibraz etmek sartiyla indirim uygulanan yerlerden %30 indirim uygulanabilir.
• Gaziler, sehit ve gazilerin dul ve yetimleri, engelliler ile "65 yasini doldurmus, Muhtaç, Güçsüz ve Kimsesiz T.C. Vatandaslarina Aylik Baglanmasi Hakkinda 2022 sayili Kanun" kapsamindaki kisiler giseden yer numarasi almak kaydi ile temsilleri ücretsiz izleyebilirler. Bilgilerinize sunariz.