Çocuk Arkeologlar Kazıda

Çocuk Arkeologlar Kazıda

İstanbul - AKM Çocuk Sanat Merkezi 20 Nisan 2024 Cumartesi
00:45:00 dakika
  • Atölye

Çocuk Arkeologlar Kazıda

Yaş Aralığı: 5-8

Bilgi: Etkinlik seansları bir ay önce aynı tarihte satışa açılmaktadır.

Arkeoloji, geçmişin izlerini sürerek tarih öncesi ve tarihi dönemlere ait kalıntıları inceleyen bir bilim dalıdır. Çocuk Arkeologlar Kazıda Atölyesi ise çocukların bu ilgi çekici bilim dalını eğlenceli bir şekilde keşfetmelerini sağlayan bir etkinliktir. Bu atölye, çocuklarımızın kazı kitleri aracılığıyla el becerilerini geliştirirken arkeoloji alanında yeni bilgiler edinecek, zihinsel faaliyetlerini geliştirmelerine yardımcı olacak, keşfetme duygularını besleyecek ve bir ortam sunar. Arkeoloji bilimini ve kazı çalışmalarını öğrenmek, çocuklarımızın hayal dünyalarını zenginleştirecek, kültürel birikimlerini artıracak ve motor becerilerinin gelişimine destek olacaktır. Aynı zamanda, tarihi eserlerin ve tarihimizin korunması konusunda farkındalık kazanmalarını sağlayacaktır.

-Katılımcıların Etkinlik başlamadan 10 dakika önce etkinlik alanında hazır bulunmaları gerekmektedir etkinlik başladıktan sonra alana katılımcı alınmayacaktır.
-Etkinlik süresince ebeveynler etkinlik alanına alınmayacaklardır.
-Yaş sınırının altında ve üzerinde kalan çocuklar atölyelere katılım sağlayamayacaklardır.

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
AKM Çocuk Sanat Merkezi

AKM ETKİNLİK NOTLARI

Not: Çocuk Sanat Merkezinde gerçekleştirilecek atölye etkinliklerinde yeterli kapasiteye ulaşılamadığı taktirde etkinliğimiz iptal edilecek olup müşteri bilgilendirme ve iptal iade işlemleri Biletinial tarafından yapılacaktır.

Bilet Bilgileri

Etkinlik seansları bir ay önce aynı tarihte satışa açılmaktadır.

ÜYELIK girişi yapılarak satın alınan biletlerin iadesi, etkinlik saatine 48 saat kala BILETLERIM bölümü içinde yer alan İPTAL ET kısmından yapılabilir. İptal/İade işlemleri internetten alınan ve gişeden yazdırılmamış biletler için geçerlidir.

ÜYELIK girişi yapılmadan satın alınan biletlerin iade taleplerinin etkinlik saatine 48 saat kala info@biletinial.com  adresine mail yoluyla iletilmesi gerekmektedir. İptal/İade işlemleri internetten alınan ve gişeden yazdırılmamış biletler için geçerlidir.

Öğrenci bileti, öğrenci kimliği ile geçerlidir. Öğrenci kimliğinin etkinlik günü görevlilere gösterilmesi gerekmektedir.

AKM Yönetimi etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet iadesi yaparak etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

Atatürk Kültür Merkezi tarafından iptali gerçekleştirilen etkinliklerimizde, gişeden alınan biletler için iade başvuru süresi iptal edilen tarihten itibaren 15 gündür. Bu süre içerisinde izleyicilerimizin AKM gişeye iade talebinde bulunmaları gerekmektedir.

Etkinlik Süresince

Konser esnasında kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu vb. kayıt cihazlarıyla kayıt yapılması yasaktır. Kayıt cihazları mekânlara alınmayacaktır.

Tüm etkinlik 7 yaş ve üstü katılımcılar için uygundur. Çocuk Sanat Merkezi atölyeleri için yaş grubu ayrıca belirtilmektedir.

Mekân Kuralları

Etkinlik başlangıç saatinden en az 1 saat önce biletle birlikte etkinliğin kapısında olacak şekilde hazır olunması gerekmektedir.

Mücbir sebeplerle konser mekânlarında değişiklik olabilir. AKM yönetimi, yeni mekânda izleyicilerimize bilet numaralarına en yakın yeri temin edecek bir oturma planı hazırlayacaktır. Satın alınan biletler, mekân değişikliği nedeniyle iade edilmez. Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz.

Mekânlarda belirtilen alanlar dışındaki yerlere yiyecek veya içecekle girmek, tütün, tütün ürünleri ve elektronik sigara kullanmak yasaktır.

Etkinlik başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır.