Klasik Müzikle Tanışma Atölyesi - Wolfgang Amadeus Mozart

Klasik Müzikle Tanışma Atölyesi - Wolfgang Amadeus Mozart

İstanbul - AKM Çocuk Sanat Merkezi 18 Aralık 2022 Pazar - 18 Aralık 2022 Pazar
40 dakika
  • Atölye

Klasik Müzikle Tanışma Atölyesi - Wolfgang Amadeus Mozart

Yaş Grubu: 6-10
Eğitmen: Neşe Oğuzsoy
Eşlikçi: Uğraş Durmuş - Atılgan Kaplanoğlu

Bilgi: Etkinlik seansları bir ay önce aynı tarihte satışa açılmaktadır.

-Katılımcılar etkinlik başlangıç saatinden 5 dakika önce Çocuk Sanat Merkezine giriş yapabileceklerdir.
- Etkinlik süresince ebeveynler etkinlik alanına alınmayacaklardır.
- Yaş sınırının altında ve üzerinde kalan çocuklar atölyelere katılım sağlayamayacaklardır.

Klasik Müzikle Tanışma" atölyeleri; 6-10 yaş aralığındaki çocuklara uygun şekilde hazırlanmış; Klasik Batı Müziği'nin temel taşlarından kabul edilen önemli bestecileri ve önemli eserlerinden örnekleri içeren 40 dakikalık 4 atölyeden oluşur. Atölyeler öncelikle çocuklarla klasik müziği; bestecileri ve bestecilerin ünlü eserlerini buluşturur. Çocukların klasik müzik eserlerinden örnekleri canlı olarak dinlerken bestecileri daha yakından tanıyarak eserlere söz, hareket, vücut perküsyonu ve oyunlarla eşlik ederek müzik estetiklerini ve müzik repertuvarlarını geliştirmeyi hedefler.

Not: Çocuk Sanat Merkezinde gerçekleştirilecek atölye etkinliklerinde yeterli kapasiteye ulaşılamadığı taktirde etkinliğimiz iptal edilecek olup bilet iade işlemleri biletinial tarafından yapılacaktır.

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
AKM Çocuk Sanat Merkezi

AKM ETKİNLİK NOTLARI

Bilgi: Etkinlik seansları bir ay önce aynı tarihte satışa açılmaktadır.

Not: Çocuk Sanat Merkezinde gerçekleştirilecek atölye etkinliklerinde yeterli kapasiteye ulaşılamadığı taktirde etkinliğimiz iptal edilecek olup bilet iade işlemleri biletinial tarafından yapılacaktır.

İade ve Değişiklik

 ÜYELIK girişi yapılarak satın alınan biletlerin iadesi, etkinlik saatine 48 saat kala BILETLERIM bölümü içinde yer alan İPTAL ET kısmından yapılabilir. İptal/İade işlemleri internetten alınan ve gişeden yazdırılmamış biletler için geçerlidir. 
 ÜYELIK girişi yapılmadan satın alınan biletlerin iade taleplerinin etkinlik saatine 48 saat kala info@biletinial.com  adresine mail yoluyla iletilmesi gerekmektedir. İptal/İade işlemleri internetten alınan ve gişeden yazdırılmamış  biletler için geçerlidir.

AKM’de gerçekleşecek etkinliklerin tümü pandemi sebebiyle özel kurallara tabidir. Bilet satın alan herkes bu kurallara uymayı ve yaptırımları kabul etmiş sayılır.

AKM Yönetimi etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet iadesi yaparak etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

Sağlığınız İçin

T.C. İçişleri Bakanlığı'nın 14.01.2022 tarihli "PCR Test Zorunluluğu" konulu genelgesi uyarınca koronavirüs salgınının son dönem seyri ve toplum sağlığına olan etkisi ile konuyla ilgili olarak Koronavirüs Bilim Kurulunun tavsiyeleri çerçevesinde konser, sinema ve tiyatro gibi etkinliklere katılmadan önce PCR testi ile tarama yapılmasına gerek olmadığına karar verilmiştir.

Etkinlik Süresince

Atölyeler esnasında kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu vb. kayıt cihazlarıyla kayıt yapılması yasaktır. Kayıt cihazları mekânlara alınmayacaktır.

Etkinlik başladıktan sonra ebeveynler içeri alınmayacaktır.

Mekân Kuralları

Katılımcılar etkinlik başlangıç saatinden beş dakika önce Çocuk Sanat Merkezine giriş yapabileceklerdir.

Mücbir sebeplerle mekânlarda değişiklik olabilir. Satın alınan biletler, mekân değişikliği nedeniyle iade edilmez.

Mekânlarda belirtilen alanlar dışındaki yerlere yiyecek veya içecekle girmek, tütün ve tütün ürünleri tüketmek veya elektronik sigara kullanmak yasaktır.